Wywiad z przedszkolem o żywieniu

Do Przedszkola Kraina Elmo moderatorki Zdrowego Przedszkolaka zostały zaproszone na początku roku, wczesna wiosną odbył się w przedszkolu wykład wprowadzający, traktujący ogólnie o diecie naturalnej , niezbędnej do prawidłowego rozwoju najmłodszych dzieci. Przyszło wielu rodziców, padło dużo pytań, także ze strony kadry. Już po pierwszym pobycie w Krainie Elmo można odczuć, że zainteresowanie dobrym odżywianiem i ciągłe dążenie do ulepszania jadłospisu jest sprawą nadrzędną dla Pań prowadzących przedszkole, panuje tam ciepła atmosfera, a przy degustacji past warzywnych i ciasta bez cukru, wywiązała się rozmowa , która była początkiem poniższego wywiadu.  Pełna jestem podziwu dla Pań Natalii i Joanny, poświęcają wiele czasu, aby znaleźć odpowiednie produkty i przepisy i zdrowo żywić swoich wychowanków.

Dominika Nitschke-Michalak , czytaj więcej….