Darczyńcy

Podziękowania

Dziękujemy serdecznie wydawcy Silesia Business&Life z Chorzowa z którym współpracowaliśmy podczas połączenia sił dwóch projektów Małych Ogródków i Zdrowego Przedszkolaka.org czego owocem jest książeczka dla tyskich przedszkolaków.

Wydawca Silesia Business&Life wsparł nasz projekt Zdrowy Przedszkolak.org  poprzez dodatkowy wydruk 1600 ulotek edukacyjnych.

Szanowni Państwo,
Pragniemy serdecznie podziękować za Państwa wsparcie. Dzięki Wam możemy realizować nasze cele i mieć udział w poprawie odżywiania dzieci w przedszkolach na terenie całego kraju.
To dzięki Wam z naszych szkoleń skorzystało już niemal 700 placówek!
Jeszcze raz za wszystkie darowizny na rzecz Fundacji bardzo dziękujemy:) Jednocześnie zapraszamy do wymiany doświadczeń zarówno na stronie projektu jak i naszym fan page’u na Facebooku.

Z wyrazami szacunku,

Emilia Lorenc

Moderatorki z Poznania odbierały materiały od firmy CGS Drukarnia Kreatywna materiały informacyjno – dydaktyczne.

20 stycznia 2012  Dorota  Łapa i Maria Hirowska , miały okazję spotkać się nowej i bardzo okazałej siedzibie firmy CGS Drukarnia Kreatywna z osobami, dzięki którym powstają nasze materiały informacyjno – dydaktyczne.

Tego dnia odbierały wydruki przygotowane na konferncję w Poznaniu oraz ogólnopolskie na rzecz kampanii.

Była to okazja aby się spotkać osobiście, podziękować za pomoc oraz zwiedzić firmę i zobaczyć jak krok po kroku powstawały nasze broszurki.

Od samego początku zarówno prezesa zarządu Rafała Kubiaka jak i Ryszarda Michalskiego kreatywnego dyrektora nie trzeba było wcale przekonywać do naszego projektu. Jako ojcowie małych przedszkolaków doskonale rozumieją jak istoną rolę w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych pełni zbliansowana dieta. Obiecali nam pomóc nie tylko przy produkcji ulotek na konferencję w Poznaniu ale także przygotować część materiałów, które pozwolą nam upowszechnić projekt w innych miastach.

To dzięki tej firmie powstało nasze odświeżone logo, spójny layout oraz cały pakiet broszurek o charkatrze informacyjno-dydaktycznym. Cieszy nas ogromna otwartość z jaką się spotkałyśmy oraz chęć autentycznej pomocy przy realizacji projektu. A dzięki opiece Pani Agnieszki Rybczak-Pawlickiej i jej czujemu oku korektora nasze materiały są wolne od chochlików, a jedynie pełne pożywnej treści.

Dziewczyny załadowały pełen samochód wydruków, zostawiając Ryszarda i Agnieszkę z domowym ciastem daktylowym oraz zdrowymi przekąskami.

www.cgs.pl