Partnerzy kampanii Zdrowy Przedszkolak

Partnerami kampanii „Zdrowy Przedszkolak”, mogą być osoby, instytucje, organizacje i podmioty gospodarcze, które podejmą współpracę z Organizatorami, w celu poprawy jakości odżywiania dzieci w przedszkolach i poszerzenia wiedzy o naturalnym odżywianiu. Partnerami są lub mogą zostać:

1. Osoby i podmioty współpracujące z Organizatorami nad rozwojem projektu Zdrowy Przedszkolak.
  2. Przedsiębiorstwa handlowe i usługowe, które są zainteresowani dostawą zdrowej żywności do przedszkoli.
  3. Firmy kateringowe obsługujące lub chcące obsługiwać przedszkola.
  4. Rolnicy i inni producenci naturalnej żywności.

Wypełnij formularz, jeśli chcesz zostać Partnerem kampanii „Zdrowy Przedszkolak”.

Organizator Kampanii

Fundacja „Instytut Medycyny Integracyjnej”

Organizatorem Kampanii na rzecz naturalnej diety w przedszkolu „Zdrowy Przedszkolak” jest Fundacja „Instytut Medycyny Integracyjnej”.