Konkurs – Ulubiona potrawa twojego dziecka

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie: Ulubiona potrawa twojego dziecka.

Zachęcamy do przesyłania na adres: emilialorenc@zdrowyprzedszkolak.org  przepisów, które wykorzystujecie w swojej kuchni.

Prosimy o przepisy proste, zdrowe i oparte o naturalne sezonowe produkty.

Nadesłane przepisy chcemy umieścić na naszej stronie z podaniem autora oraz udostępnić placówkom przedszkolnym do wykorzystania w swoich jadłospisach. Razem możemy zmieniać żywienie przedszkolne i w każdym domu!

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 7 listopada.

Z spośród osób, które nadeślą przepisy zostaną wylosowane dwie książki Ekonomiczne dziecko.

ekonomiczne-dziecko

„Ekonomiczne dziecko”, to poradnik inny niż wszystkie, ponieważ pokazuje rodzicom, że są stworzeni do tego, aby wychować dziecko bez porad „super niani”, drogich gadżetów i wielu zbędnych wydatków, oszczędzając przy tym tysiące złotych. Co więcej, dzieci w XXI wieku nieświadomie są otaczane toksynami w kremach, balsamach czy płynach do kąpieli, które penetrując ich ciało dostają się do serca, płuc i mózgu robiąc tam swoje. Czy będziemy na to obojętni? Wszystko zależy od nas. Można pomyśleć, że ktoś dopuścił te wszystkie specyfiki na rynek więc muszą być bezpieczne, jednak czy aby na pewno? W książce znajdziecie przepisy na proste w wykonaniu kremy, maści czy oliwkę – bezpieczne, naturalne, sprawdzone i skuteczne zarówno u noworodka jak i większego dziecka.

zielonyzagonek.pl