Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Dyrektorzy

Zdrowy Przedszkolak.org to kampania dotycząca naturalnego żywienia dzieci. Nasz projekt był prowadzony przez pięć lat na terenie całej Polski, dzięki zaangażowaniu wielu osób, którzy swoją wiedzą i pasją dzieli się z Państwem.
Organizowaliśmy konferencje, szkolenia i publikowaliśmy wiele artykułów chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Dotarliśmy do ponad 100 tys osób. Cieszymy się z naszych i Waszych sukcesów od tych małych kroczków jak wprowadzenie owsianki z owocami na śniadania do zmian całych jadłospisów przedszkolnych zgodnie z naszymi założeniami. Edukacja żywieniowa dotyczyła dzieci, rodziców, pracowników przedszkolnych i osób odpowiedzialnych za żywienie.
Mimo, że projekt nie będzie realizowany oficjalnie w tym roku 2016/2017 to pozostawiamy nasze publikacje dostępne dla Państwa.
Nasi moderatorzy nie zaprzestają pracować. Działają prężnie w swoich okręgach bazując na naszym projekcie.

Nasza praca zasiała wiele dobrego ziarna, które wydaje urodzajne plony.
Wierze, że placówki przedszkolne, firmy cateringowe, które z nami współpracowały lub poznają nasz projekt poprzez nasze publikacje będą skutecznie dbać o naturalne zdrowe żywienie dzieci. Rodzice chętnie będą zaglądać na naszą stronę www.zdrowyprzedszkolak.org, Facebook i korzystać z naszych publikacji edukacyjno-informacyjnych i doświadczeń.

W razie potrzeby pozostaje w bezpośrednim kontakcie i zaczynam pracę nad nowych projektem dla Państwa.

Emilia Lorenc