Kampania na rzecz naturalnej diety w przedszkolu
  

Relacja z konferencji w Mieście Marki

W dniu 12 marca 2104 odbyła się konferencja Jak odżywiać dzieci? Konferencja została zosrganizowana przez Urząd Miasta Marki oraz Fundację Instytut Medycyny Integracyjnej, Bio Diet Care. Serdecznie dziękujemy za tak liczne Państwa przybycie.

 Pomysłodawczynią organizacji tego wydarzenia była Wiceburmistrz Marek Pani Sylwia Matusiak.

Uczestnicy konferencji dowiedzieli się jakie najczęściej błędy popełniane są w żywieniu zbiorowym dzieci oraz jak powinna wyglądać odpowiednio zbilansowana dieta wspierająca zdrowie oraz dobry rozwój maluchów. Wykład poprowadziła  Katarzyna Tyczyńska, doradcy żywieniowy,  moderator kampanii Zdrowy Przedszkolak.org.

Wyjątkowe zainteresowanie uczestników wzbudziła również prelekcja Pana doktora Andrzeja Majkowskiego, który na przykładach własnych pacjentów przedstawił jak przetworzona żywność z dodatkiem niezliczonej ilości sztucznych składników może zrujnować nasze zdrowie.

W przerwie spotkania uczestnicy mogli skosztować pysznych nietuzinkowych ciast (marchewkowe, szpinakowe) oraz kanapeczek z pastami przygotowanymi na bazie naturalnych produktów przez firmę cateringową Volta Catering.

Gruboziarnisty chleb do kanapek zapewniła piekarnia Klementynka z Marek, a naturalny sok tłocznia Owocnia.

Konferencję zakończył wykład Pani Moniki Stasiuk (Dyrektor Przedszkola PRZY LESIE  w Legionowie), która mówiła o tym jak w praktyce wyglądało wprowadzanie naszego programu do jej placówki.

Gratulujemy szczęśliwcom, którzy wylosowali niespodzianki ufundowane przez naszych darczyńców: firmę BIONICA, Jaskinię Solną EDEN w Markach, piekarnię Klementynka w Markach oraz firmę ATAKAN.

Dziękujemy również Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach Pani Annie Jusińskiej za udostępnienie sali wykładowej oraz i Panu Mikołajowi Szczepanowskiem, który uwiecznił to wydarzenie na zdjęciach oraz filmie.

2-001

3-001

4-001

5-001

6 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Małe Ogródki
Książka kucharska dla przedszkola-ków w pliku PDF.

Małe ogródki - książka kucharska dla przedszkolaków
Wykonanie i hosting