Polecamy warsztat – oddychaj prawidłowo

Oddychaj prawidłowo metodą Buteyko

Pierwszy promocyjny praktyczny warsztat w Polsce

• Jesteś alergikiem i chcesz się dowiedzieć jak spróbować w 3 min. odetkać nos, zatrzymać rozkręcający się atak astmy?
  • Cierpisz na stres, napady lęku lub masz nadciśnienie i zastanawiasz się jak lepiej je kontrolować, jak poprawić swoją koncentracje i nie być ciągle zmęczonym?
  • Jesteś astmatykiem – czy marzyłeś o tym, aby mieć 70% mniej objawów, 90% mniejsze zapotrzebowanie na leki doraźne i 50% mniejsze zapotrzebowanie na sterydy?
  • Jesteś sportowcem, czy myślałeś o tym dlaczego inni wygrywają, a Ty mimo solidnego przygotowania znowu zostałeś w tyle?
  • Jesteś nauczycielem, rodzicem, czy chciałbyś poprawić zdrowie dzieci i swoje?
  • Jesteś lekarzem i chciałbyś poprawić swoje wyniki i zredukować  o 2/3 koszty leczenia swoich pacjentów

22 wrzesień 2013 godz 15:30-17:00

Famiga, ul. Starowiślna 55/4, Kraków

koszt: ok. 15 zł/os (wynajem sali) ilość miejsc ograniczona

rejestracja: instytut@medycynaintegracyjna.pl lub sms 503021367

lub bezpośrednio na stronie Fundacji „IMI”

Prowadzenie:

Marek Lorenc, lekarz rodzinny na codzień stosujący medycynę integracyjną

Gościnnie Patrick McKeown – Certyfikowany trener metody Buteyko, który przeszkolił kilkanaście tysięcy pacjentów i instruktorów na całym świecie. Autor 8 książek na temat prawidłowego oddychania, astmy, chrapania, bezdechu sennego i napadów paniki.

Organizator: Fundacja Instytut Medycyny Integracyjnej

www.oddychajnosem.org, www.asthmacare.ie