Nowy rok (przed)szkolny

Szanowni Państwo

Ruszamy z nową edycją projektu Zdrowy Przedszkolak.org Kampanii na rzecz naturalnej diety w przedszkolu.

Mamy nadzieję, że i ten rok (przed)szkolny będzie zarówno dla Państwa i dla nas pełny nowych twórczych wyzwań, które pozwolą wspierać rozwój i zdrowie naszych dzieci.

dziecko

Uprzejmie prosimy wszystkie placówki przedszkolne, które do tej pory brały udział w naszym projekcie o ponowne zgłoszenie się do projektu na rok 2013/2014 poprzez zapisanie się do naszego Gońca oraz przesłanie drogą meilową jednotygodniowego jadłospisu.

Nowe placówki, firmy cateringowe, które chcą przystąpić do projektu prosimy:

Przedszkola, które korzystają z firm cateringowych będących w naszym projekcie prosimy o napisanie krótkich opinii odnośnie dostarczanych posiłków.

W tym roku rozpoczynamy cykl szkoleń online- webinaria, które będą odbywały się regularnie od października a  już we wrześniu planujemy pierwsze testowe. Więcej informacji w najbliższym czasie na stronie projektu.

Zapowiedzi szkoleń, warsztatów, konferencji na jesień 2013

• 26 września – szkolenie w Bielsku – Białej
  • 25 września – konferencja w Olsztynie organizowane przez Bank Żywności
  • wrzesień – Kraków – warsztaty gotowania dla rodziców, dzieci
  • październik – konferencja we Wrocławiu
  • październik – konferencja w Legionowie

W ramach Projektu proponujemy stałą ofertę prowadzenia szkoleń i warsztatów poprzez naszych moderatorów. Prosimy o kontakt w razie braku możliwości udziału w szkoleniach online lub zapotrzebowania na warsztaty.

zdj:www.photl.com