Relacja Zdrowego Przedszkolaka.org z Rodziną

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia Zdrowy Przedszkolak.org z Rodziną w Kangurowym Przedszkolu  w Krakowie,  które odbyło się 6 października.  Mamy nadzieję, że był to dla Was miło spędzony czas.

Zapraszamy do realizowania idei  programu Zdrowego Przedszkolaka na co dzień Waszych rodzinach  oraz poprzez wsparcie finansowe naszej Fundacji

Emilia Lorenc, organizator i twórca Zdrowego Przedszkolaka.org

Warsztat kulinarny poprowadziła Emilia Lorenc. Owoce i warzywa mieliśmy dzięki firmie Alma Verde. Podczas warsztatów były konkursy: Zgadnij, co to za owoc, warzywo. Nagrody zostały ufundowane przez portal Bliżej Przedszkola.

Warsztat wspólnego umuzykalniania dla rodziców i dzieci poprowadziła Edyta Poręba z Zakręcalnia.pl

Mamy przedszkolaków mogły skorzystać z porad eko-wizażyski Moniki Dworakowskiej z Polubiarki oraz eko- sytylistki Joanny Tor – Gazda z Dostrajanie

Dzieci ratowały swoje misie z lekarzem Markiem Lorenc Medcynyna Integracyjna

Zabawy logopedyczne poprowadziła Ewelina Galuba Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica Pestka