O projekcie w mediach

14 stycznia w Głosie Wielkopolskim ukazał się artykuł: Zdrowe posiłki dla przedszkolaków „Dorośli nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, co jedzą ich dzieci w domu i w przedszkolu. Nie zawsze też czytają listę składników zamieszczoną na opakowaniach produktów. O tym, jak budować zdrowy jadłospis dla najmłodszych pisze Katarzyna Sklepik …..”

20 stycznia w Polskim Radiu Dzieci opublikowano wywiad Pauliny Jakubowskiej z Emilią Lorenc: Zdrowe przedszkolaki „PJ: Jak rodzice przedszkolaków (i nie tylko) mogą się włączyć w Akcję Zdrowy przedszkolak? EL: Rodziców zapraszamy do regularnego zapoznawania się z naszymi publikacjami, udziału w warsztatach by mogli żywienie naturalne wprowadzać w życie codzienne w swoich domach…..”