Konkurs przepisy na podwieczorek dla przedszkolaka

Podaj przepis na ulubiony podwieczorek dziecka. Napisz, co lubisz przyrządzać  dziecku i co ono najchętniej zjada na podwieczorek.

Czekamy na wasze przepisy na zdrowe i naturalne podwieczorki dla dzieci! Zainspirujcie naszą redakcję i innych rodziców pomysłami ciekawych deserów, przekąsek, dań.

wydarzenia > Podaj swój przepis na podwieczorek. Konkurs   naturalne i ekologiczne rodzicielstwo

Czy podwieczorek musi być tylko na słodko? Czy można go zrobić w 5 minut? Czy może być wartościowym elementem diety?

Wasze przepisy umieścimy na stronach: dziecisawazne.pl i zdrowyprzedszkolak.org.

5 najciekawszych przepisów nagrodzimy książkami „Owoce i warzywa. Dzieciaki robią przysmaki!”, wydawnictwa Pietrusowa Górka.

Na przepisy i ew. zdjęcia przygotowanych przysmaków czekamy do 15 sierpnia.

Przepisy prosimy przesyłać na adres: emilialorenc@gmail.com