Ważne – Chcę wiedzieć, GMO mówimy NIE

1

Jako konsument/ka chcę i mam prawo wiedzieć, w jaki sposób i z jakich składników powstała żywność, którą codziennie kupuję.

W sytuacji szybkiego rozprzestrzeniania się upraw GMO na świecie i coraz powszechniejszego stosowania GMO w hodowli zwierząt oraz produkcji spożywczej, informacja o wyeliminowaniu z procesu produkcji składników genetycznie zmodyfikowanych jest dla mnie ważna ze względów zdrowotnych i / lub światopoglądowych.

Jako konsument/ka chcę mieć możliwość wyboru żywności wytworzonej bez udziału GMO i odpowiednio oznaczonej. Popieram produkcję wolną od GMO oraz informowanie o tym na opakowaniu.

Uważam, że obecne oznakowanie żywności jest niewystarczające, dlatego wspieram kampanię „Wolne od GMO? Chcę wiedzieć!”.

Wiecej informacji na stronie www.chcewiedziec.pl

–