Popieramy program a KuKu

Program „a KuKu” powstał, aby pomóc dzieciom, które wychowują się w rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka i dać im szansę na spełnienie marzeń, tych większych i tych małych, o zdrowiu, nauce, wspólnych wyjazdach, a czasami o całkiem zwykłych dziecięcych przyjemnościach. Pomysłodawcami programu jest Fundacja Oriflame Dzieciom i Fundacja Przyjaciółka, które w 2009 roku – Roku Rodzinnej Opieki Zastępczej, zaczęły spełnianie dziecięcych życzeń. Każdy może się do nich przyłączyć, wystarczy tylko chcieć wywołać radość, a czasem nawet szczęście u któregoś z dzieci.

Program „a KuKu” jest długofalowym programem, szansą na rozwój pasji i zainteresowań dzieciaków, na pozytywne spojrzenie na świat i przyszłość. Czasami spełnienie prostego marzenia może sprawić, że zmieni się całe życie. Więcej na www.akukurodzina.pl