Darowizna na rzecz naturalnej diety w przedszkolu

Naszą akcję Zdrowy Przedszkolak możne wesprzeć każdy przekazując darowiznę dla Fundacji Instytut Medycyny Integracyjnej. Teraz również przy pomocy przelewów i płatności internetowych PayPal.

Naszym Darczyńcom serdecznie dziękujemy zwłaszcza w imieniu wszystkich dzieci, których zdrowie jest celem naszej działalności.

[paypalDonationForm]

Kliknięcie przycisku „Pomagam” (widocznego po wyborze darowizny ) spowoduje przejście na stronę bezpiecznych płatności PayPal, gdzie przy pomocy karty debetowej/kredytowej lub środków na koncie PayPal, transakcja zostanie przeprowadzona. Fundacja, ani nikt postronny nie ma wglądu do żadnych poufnych informacji (typu nr karty). Wszystkie informacje o transakcji są szyfrowane zgodnie ze standardami PayPal.

Darowizny są jednym ze źródeł finansowania Fundacji. Darczyńcami mogą być osoby fizycz­ne i osoby prawne (firmy, organizacje itd.).

Przekaż darowiznę klasycznie

Darowiznę można przekazać również wpłacając dowolną kwotę na rachunek Fundacji.

Fundacja Instytut Medycyny Integracyjnej

nr rachunku bankowego

Organizator Kampanii

Fundacja „Instytut Medycyny Integracyjnej”

Organizatorem Kampanii na rzecz naturalnej diety w przedszkolu „Zdrowy Przedszkolak” jest Fundacja „Instytut Medycyny Integracyjnej”.